SKINTEGRA Superba C (30ml)

SKINTEGRA Superba C (30ml)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (13)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

SKINTEGRA

SKINTEGRA SUPERBA C je rozjasňujúce a revitalizačné sérum s vitamínom C aj pre citlivú pleť viac

28,50 €
Na sklade
ks
SKINTEGRA

SKINTEGRA SUPERBA C je rozjasňujúce a revitalizačné sérum s vitamínom C aj pre citlivú pleť viac

POPIS:

Superba C je potentné  sérum založené na osvedčenej účinnej kombinácii 10% vitamínu C, vitamínu E a kyseliny ferulovej, špeciálne vyvinuté pre unavenú pokožku, ktorá prejavuje prvé známky starnutia (vrásky a jemné linky, strata tonusu a sviežosti spolu s výskytom pigmentácií).  Superba C úspešne pôsobí  aj na vzhľad pigmentových škvŕn, nerovnomerný tón pleti a akné u dospelých.

Ester vitamínu C, ktoré bolo vybrané pre sérum Superba C, je všestranný Sodium Ascorbyl Phosphate, známejší ako SAP. SAP je extrémne bezpečná, stabilná a vo vode rozpustná forma vitamínu C, ktorá funguje ako silný antioxidant, je účinná pri zosvetľovaní nerovnomerného a unaveného odtieňa pokožky a udržiava pokožku sviežu a žiarivú. SAP znižuje oxidačný stres pokožky spôsobený environmentálnymi faktormi, ako je UV žiarenie a znečistenie ovzdušia, čo vedie k mikroskopickému poškodeniu pokožky, ktoré sa časom hromadí. Toto postupné poškodenie pokožky ako aj zníženie produkcie kolagénu, sú viditeľné ako prvé prejavy starnutia pokožky. SAP nepôsobí len ako antioxidant, ale taktiež spomaľuje produkciu melanínu, preto je obzvlášť dôležitý ako zložka starostlivosti o pleť pri riešení hormonálnej hyperpigmentácii (ako je melasma) a pozápalovej pigmentácii (pigmentácia, ktorá sa objavuje po poranení alebo zápale kože, kedy pokožka zostáva stmavnutá).

Hlavný rozdiel medzi ostatnými sérami obsahujúcimi vitamín C a sérom Superba C, okrem vysokej koncentrácie SAP, spočíva v obsahu  kyseliny ferulovej a vitamínu E v sére Superba C. Vďaka svojim výnimočným antioxidačným a fotoprotektívnym vlastnostiam je táto kultová trojica zložiek súčasťou všetkých poctivých sér s vitamínom C. Aj keď séra vitamínu C s prídavkom kyseliny ferulovej a vitamínu E samy o sebe neposkytujú ochranu proti UVA + UVB lúčom, aplikácia tohto séra ráno pod výrobok, ktorý obsahuje ochranu proti UV žiareniu, zvýši jeho ochranné slnečné vlastnosti počas pobytu na slnku.

Sérum Superba C obsahuje klinicky overené koncentrácie SAP a má mierne kyslé prostrednie pre pH od 6 do 6,5. Na rozdiel od sér obsahujúcich kyselinu askorbovú (ktorá je vynikajúcou zložkou, ale môže dráždiť citlivú pokožku), vysoké dávky séra SAP sú dostatočne jemné aj pre veľmi citlivú pokožku a pokožku s rosaceou. Vitamín C je taktiež odporúčaný pre pokožku s poruchou kapilárnej funkcie.

Jemná rýchlo sa vstrebávajúca textúra Superby umožňuje maximálne efektívne  a hlboké vstrebanie účinných látok. Výrobok je zabalený v špeciálnych nepriehľadných sklenených obaloch, ktoré blokujú ultrafialové lúče, čo je mimoriadne dôležité pre fotosenzitívne produkty.

Čas použiteľnosti produktu je šesť mesiacov pri skladovaní v izbovej teplote, pričom pri skladovaní v chlade je možné ho používať ďalších 6 mesiacov.  Tento časový rámec označuje predovšetkým obdobie, v ktorom je účinnosť vitamínu C v sére najvyššia, pričom samotná mikrobiológia produktu nie je spochybnená.

Kľúčové Ingrediencie:

  • Antioxidačné a spomaľujúce prejavy starnutia pokožky: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ferulic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate
  • Rozjasňujúce a zosvetľujúce: Sodium Ascorbyl Phosphatesodium, Sodium Hyaluronate

APLIKÁCIA:

Aplikujte 4-5 kvapiek Superba C raz denne, ideálne ráno po očistení a pred nanesením krému alebo každodennej ochrany pred slnkom.

ZLOŽENIE:

Aqua, Sodium Ascorbyl Phosphate, Methylpropanediol, Ferulic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Citric Acid, Polysorbate 60, Polysorbate 20, Phenoxyethanol. pH 6