SKINTEGRA Infrared (30ml)

SKINTEGRA Infrared (30ml)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (10)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

SKINTEGRA

SKINTEGRA INFRARED je upokojujúce sérum pre pokožku so sklonom k ​​zápalom. viac

24,50 €
Na sklade
ks
SKINTEGRA

SKINTEGRA INFRARED je upokojujúce sérum pre pokožku so sklonom k ​​zápalom. viac

POPIS:

INFRARED je koncentrované, upokojujúce sérum pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre citlivú pokožku so sklonom k ​​zápalu a podráždeniu. Upokojuje príznaky zápalu, intenzívne hydratuje a upravuje nedokonalosti pleti.

Tento výrobok má ľahkú, hydratačnú textúru a môže sa stať jednoducho súčasťou akejkoľvek existujúcej rutiny starostlivosti o pleť. Nezanecháva mastný ani ťažký pocit, naopak pokožku hydratuje a upokojuje. Širokospektrálny protizápalový účinok séra Infrared je spôsobený zložkami:

  • derivát kyseliny azelaovej, ktorý pokožku hydratuje a zvláčňuje, zároveň ju upokojuje, zjemňuje a rozjasňuje (10%)
  • vitamíny B3 (niacínamid) a B5 (panthenol) s ektoínom posilňujú kožnú bariéru a regenerujú poškodenú pokožku
  • rastlinné extrakty ako ovos, hroznový olej, sladké drievko, Centella asiatica a madecassoside majú antioxidačné účinky a bojujú proti nedokonalostiam pokožky

Úlohou Infrared vo vašej starostlivosti je pleť posilňovať a reparovať. V prípade potreby ho môžete použiť vo väčšom množstve aj dvakrát denne. Krátko po začlenení séra Infrared do vašej rutiny starostlivosti o pleť si budete môcť všimnúť štrukturálne zmeny pokožky, ako sú zníženie nedokonalostí a celkového začervenania súvisiaceho so zápalom, posilnenie kožnej bariéry a všeobecné prejasnenie pokožky. Infrared je osobitne odporúčané pre akékoľvek zápalové kožné ochorenie sprevádzané príznakmi, ako sú tvorenie šupiniek, svrbenie, začervenanie a zápaly. Je mimoriadne vhodné aj pre ľudí, ktorých trápi rosacea. Sérum Infrared je vyrobené bez parabénov, parfumov, denaturovaného alkoholu, syntetických farbív a ďalších potenciálne dráždivých látok. Dodáva sa v nepriehľadnej sklenenej fľaši s pipetou.

Ako skombinovať Infrared s ostatnými produktami vašej starostlivosti o pleť? Ak je vaša pokožka citlivá, zapálená alebo netolerantná, odporúčame vám kombinovať tento výrobok s inými výrobkami z ružovej rady SKINTEGRA nasledovne: ak je vaša pokožka normálna až mastná, použite ho 1 krok pred sérom SPECTRA, ak je vaša pokožka skôr suchšia v tom prípade ho použite pre krémom ÚNA.

Ak máte problémy so zapálenými vyrážkami, odporúčame vám používať Infrared spolu s výrobkami obsahujúcimi kyselinu salicylovú, ako je exfoliačné sérum CLARION.

Kľúčové Ingrediencie: 

  • Posilnenie kožnej bariéry: Potassium Azeloyl Diglycinate, Ectoin, Niacinamide, Panthenol, Centella Asiatica Leaf Extract, Madecassoside
  • Protizápalové: Panthenol, Avena Sativa Kernel Extract, Tasmannia Lanceolata, Ectoin
  • Hydratačné: Potassium Azeloyl Diglycinate, Ectoin, Niacinamide
  • Antioxidačné a zmierňujúce prejavy starnutia pleti: Potassium Azeloyl Diglycinate, Vitis Vinifera Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Madecassoside
  • Rozjasňujúce: Potassium Azeloyl Diglycinate, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Niacinamide

APLIKÁCIA:

Aplikujte veľkorysé množstvo raz alebo dvakrát denne na vyčistenú pleť a následne naneste krém. Ak je vaša pokožka citlivá, zapálená alebo netolerantná, odporúčame vám kombinovať tento výrobok s inými výrobkami z ružovej rady Skintegra nasledovne: ak je vaša pokožka normálna až mastná, použite ho 1 krok pred sérom Spectra, ak je vaša pokožka skôr suchšia v tom prípade ho použite pre krémom ÚNA.

ZLOŽENIE:

Aqua, Glycerin, Betaine, Pentylene Glycol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Ectoin, Niacinamide, Panthenol, Avena Sativa Kernel Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Madecassoside, Vitis Vinifera Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Phytate, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. pH 6