TANGLE TEEZER to sú kefy na vlasy z Veľkej Británie, ktoré si podmanili celý svet!

Kaderník Shaun Pulfrey v roku 2007 vytvoril kefu, ktorá navždy zmenila spôsob rozčesávania vlasov. Tangle Teezer ľahko a bezbolestne rozčeše všetky typy vlasov. Vďaka patentovanej technológii zubov si Tangle Teezer ľahko poradí so zamotanými vlasmi a bez akéhokoľvek ťahania  a poškodenia ich uhladí a dodá im lesklý vzhľad. 

Kľúčom k bezbolestnému rozčesávaniu mokrých a suchých vlasov je jedinečná dvojradová technológia plastových ohybných štetiniek. Dlhé štetinky zbavia vlasy zamotania a krátke štetinky vlasy uhladia. Pri rozčesávaní masíruje pokožku hlavy a tým podporuje zdravé vlasové folikuly. Výsledkom sú krásne, zdravé, hebké a lesklé vlasy! 

Kefy Tangle Teezer sú teraz dostupné v rôznych prevedeniach, ktoré spĺňajú požiadavky špecifických potrieb všetkých typov vlasov. Vyberte si tú správnu kefu pre vaše vlasy, či už sú jemné, kučeravé, dlhé alebo detské.

Rýchle info
Tangle Teezer Mini Wet Detangler Pink PunchTangle Teezer Mini Wet Detangler Pink Punch

Tangle Teezer Mini Wet Detangler Pink Punch

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom do 5 dní
10,90 €
TANGLE TEEZER MINI WET DETANGLER V RUŽOVEJ FARBE Cestovná zmenšená verzia hrebeňov určených špecificky na rozčesanie mokrých alebo vlhkých…
Rýchle info
Tangle Teezer  Snow Style SetTangle Teezer  Snow Style Set

Tangle Teezer Snow Style Set

Na sklade
14,90 €
TANGLE TEEZER DARČEKOVÁ SADA: KEFA NA VLASY WET DETANGLER A GUMIČKY INVISIBOBBLE Darčekový set obsahujúci kefu na rozčesanie mokrých a…