EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 30 (150ml)

EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 30 (150ml)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (12)Počet hviezdičiek je 5 z 5
3 body do vernostného systému

EVY Technology

EVY OPAĽOVACIA PENA PRE DETI SPF 30
Vysoká vodeodolná ochrana pred slnkom, ktorá sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Vhodná pre celú rodinu, ale ideálna pre najmenších.
viac

31,90 €
Na sklade
ks
EVY Technology

EVY OPAĽOVACIA PENA PRE DETI SPF 30
Vysoká vodeodolná ochrana pred slnkom, ktorá sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Vhodná pre celú rodinu, ale ideálna pre najmenších.
viac

POPIS:

EVY SUNSCREEN MOUSSE KIDS SPF30 je vhodná pre celú rodinu, ale poskytuje ideálnu ochranu aj najmenším, pretože deti potrebujú intenzívnu a vodeodolnú ochranu pred slnkom, ktorá vydrží. Pena je vhodná pre deti už od 6 mesiacov. Rovnako ako všetky výrobky EVY, je formulácia opaľovacej peny pre deti jemná a hypoalergénna, neobsahuje parfum, alkohol a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Ľahko sa rozotiera, nie je mastná a vstrebe sa úplne bez zvyškov, čo umožňuje pokožke voľne dýchať. Jemná receptúra ​​špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku a odporúčaná dermatológmi je vhodná pre deti a dospelých s kožnými alergiami, ekzémami, vitiligo a albinizmom.

SPF 30 znamená, že do pokožky prenikne 1/30 UVB žiarenia. Slnečná ochrana teda blokuje 97% UVB žiarenia, ak sa použije odporúčané množstvo peny. Navyše, všetky produkty EVY obsahujú viac ako 90% ochranu proti UVA žiareniu, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty! 

Výhody produktu EVY SUNSCREEN MOUSSE KIDS SPF30:

  • Hypoalergénne zloženie pre citlivú pokožku a deti od 6 mesiacov.
  • Vhodný pre pokožku náchylnú na slnečné ekzémy a alergie, albinizmus a vitiligo.
  • Vysoko vodeodolná dlhodobá ochrana proti UVA / UVB.
  • Vhodné pre vegánov, bez parfumu a alkoholu.
  • Ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva.

EVY Technológia

Patentovaná technológia použitá v produktoch EVY umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky. Nezostáva iba na povrchu, ako väčšina ostatných opaľovacích krémov. Unikátne zloženie peny, špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku a odporúčané dermatológmi, neobsahuje alkohol, parfum a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Švédska Asociácia pre Vitiligo odporúča produkty EVY aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, slnečné ekzémy, slnečné alergie, albinizmus a iné kožné komplikácie spôsobené UV žiarením.  EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožke až šesť hodín, je vysoko odolná voči slanej aj chlórovanej vode. Zaručuje dlhotrvajúcu slnečnú ochranu pri plávaní, potení sa alebo utretí sa  uterákom, preto je obľúbená aj medzi športovcami.

APLIKÁCIA:

Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky.  Na natretie celej ruky dospelého človeka postačí približne plná dlaň peny, na natretie tváre postačí veľkosť golfovej loptičky. Ak ste použili správne množstvo peny, pokožka by mala ostať suchá asi za 5-10 minút. Ak vyschne rýchlejšie, možno ste použili málo (alebo máte suchú pokožku a potrebujete viac peny). Ak penu stále cítite aj po približne 10 minútach, môžete prebytok opláchnuť vodou a to bez obáv zo straty akejkoľvek UV ochrany. Pred kúpaním alebo obliekaním sa nezabudnite nechať penu dôkladne vstrebať do pokožky.

ZLOŽENIE:

Aqua, Butane, Propylene glycol, Octocrylene, Palmitic acid, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Isobutane, VP / Hexadecene copolymer, Stearic acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PVP, Triethanolamine, Polysorbate 20, Ethylhexyl Triazone, Dimethicone, Glycerin, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine,  Propane, Tocopherol.