Timeless 192 Micro Needle Dermaroller (0,5 mm)

Timeless 192 Micro Needle Dermaroller (0,5 mm)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
1 bod do vernostného systému

Timeless

TIMELESS DERMAROLLER S MIKROIHLAMI (VEĽKOSŤ 0,5 mm)
Kozmetická pomôcka pre domáce ošetrenie pleti. viac

19,90 €
Na sklade
ks
Timeless

TIMELESS DERMAROLLER S MIKROIHLAMI (VEĽKOSŤ 0,5 mm)
Kozmetická pomôcka pre domáce ošetrenie pleti. viac

POPIS:

Značka Timeless Vám okrem účinných sér, krémov, olejov a hydratačných sprejov prináša aj kozmetickú pomôcku pre nadstavbu Vašej starostlivosti o pleť - Dermaroller. 

Dermaroller je malý valček pokrytý množstvom tenkých a ostrých ihličiek. Rollovanie valčeka po pokožke, nazývané mezoterapia, je efektívne domáce ošetrenie, ktoré okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. 

Prechádzaním dermarolleru po pokožke sa na nej vytvoria drobné vpichy, ktoré umožnia následné efektívnejšie vstrebávanie účinných látok. Tým, že ihličky pleť jemne perforujú, stimulujú pleť sa rýchlejšie obnovovať a podporujú tvorbu kolagénu. Dermaroller taktiež pomáha redukovať jemné linky a vrásky, jazvy po akné a podporuje rast vlasov. 

Dermaroller je vyrobený z chirurgickej ocele.

APLIKÁCIA:

Pred použitím dermarolleru si pleť dôkladne vyčistite. Následne jemne prejdite čistým a vydezinfikovaným dermarollerom po cieľových oblastiach Vašej pokožky. Nevyvíjajte na valček príliš veľký tlak, pri ošetrovaní môžete pociťovať jemné brnenie alebo štípanie - je to prirodzený proces.  Najskôr rolujte zvisle 6-8 krát, potom vodorovne 6-8 krát a následne diagonálne 6-8 krát. Po dermarollingu odporúčame použiť jemné hydratačné sérum alebo iný hydratačný a upokojujúci prípravok, keďže pokožka je po jeho použití citlivá. Počas 24 hodín po dermarollingu sa nedporúča používať produkty obsahujúce zložky ako kyselina glykolová, kyselina mliečna, kyselina salicylová a vitamín C, aby nedošlo k nadmernému podráždeniu pokožky.

0,5 mm dermaroller sa môže používať raz mesačne alebo každých 7 dní, v prípade, že pleť toleruje týždenné ošetrenie. Pozitívne pôsobí na veľké póry, hyperpigmentáciu, vrásky a jemné jazvy.

Upozornenie

Po prvom použití dermarolleru bude Vaša pokožka vyžadovať 15 až 30 dní na úplné zotavenie. Nadmerné používanie môže poškodiť tvorbu nových kolagénových vlákien a poškodiť druhú vrstvu kože - dermis. Odporúča sa dermaroller sterilizovať pred a po použití. Dermaroller by sa nemal používať pri zapálenom prebiehajúcom akné a na otvorené rany.