EVY Sunscreen Mousse SPF 10 (150ml)

EVY Sunscreen Mousse SPF 10 (150ml)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (3)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

EVY Technology

EVY OPAĽOVACIA PENA SPF 10
Unikátna nelepivá opaľovacia pena na tvár aj telo. Špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku, takže je vhodná pre všetky typy pleti. viac

27,90 €
Na sklade
ks
EVY Technology

EVY OPAĽOVACIA PENA SPF 10
Unikátna nelepivá opaľovacia pena na tvár aj telo. Špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku, takže je vhodná pre všetky typy pleti. viac

POPIS:

EVY Sunscreen mousse SPF 10 je nelepivá rýchlo vstrebávajúca sa ochrana proti slnečnému žiareniu v jedinečnom penovom zložení. Táto opaľovacia pena sa odporúča pre tých, ktorí sa zriedka alebo nikdy nespália. Je vhodná pre tie časti tela, ktoré sú už opálené alebo ak sa zdržiavate na slabšom slnku, prípadne ak plánujete byť na slnku kratšiu dobu. Tento produkt je vhodný pre vegánov.

SPF 10 znamená, že do pokožky prenikne 1/10 UVB žiarenia. Slnečná ochrana teda blokuje 90% UVB žiarenia, ak sa použije jej odporúčané množstvo. Navyše všetky produkty EVY obsahujú viac ako 90% ochranu proti UVA žiareniu, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty!

Výhody produktu EVY Sunscreen Mousse SPF 10:

  • Vyvinutý pre citlivú pokožku, bez parfumu a alkoholu.
  • Vhodný pre pokožku náchylnú na slnečné ekzémy a alergie, albinizmus a vitiligo.
  • Rýchlo sa vstrebávajúca penová konzistencia.
  • Ochrana proti UVB aj UVA.
  • Vhodný pre vegánov.

EVY Technológia

Patentovaná technológia použitá v produktoch EVY umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky. Nezostáva iba na povrchu, ako väčšina ostatných opaľovacích krémov. Unikátne zloženie peny, špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku a odporúčané dermatológmi, neobsahuje alkohol, parfum a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Švédska Asociácia pre Vitiligo odporúča produkty EVY aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, slnečné ekzémy, slnečné alergie, albinizmus a iné kožné komplikácie spôsobené UV žiarením.  EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožke až šesť hodín, je vysoko odolná voči slanej aj chlórovanej vode. Zaručuje dlhotrvajúcu slnečnú ochranu pri plávaní, potení sa alebo utretí sa  uterákom, preto je obľúbená aj medzi športovcami.

APLIKÁCIA:

Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky.  Na natretie celej ruky dospelého človeka postačí približne plná dlaň peny, na natretie tváre postačí veľkosť golfovej loptičky. Ak ste použili správne množstvo peny, pokožka by mala ostať suchá asi za 5-10 minút. Ak vyschne rýchlejšie, možno ste použili málo (alebo máte suchú pokožku a potrebujete viac peny). Ak penu stále cítite aj po približne 10 minútach, môžete prebytok opláchnuť vodou a to bez obáv zo straty akejkoľvek UV ochrany. Pred kúpaním alebo obliekaním sa nezabudnite nechať penu dôkladne vstrebať do pokožky.

ZLOŽENIE:

Aqua, Propylene glycol, Ethylhexyl salicylate, Butane, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Palmitic acid, Propane, Stearic acid, VP / Hexadecene copolymer, Isobutane, Polysorbate 20, PVP, Triethanolamine, Glycerin, Dimethicone, Disodium EDTA.